Dnes je 15. listopadu 2019

Nástěnka rodiče

viz příloha

Co děti potřebují do MŠ

• přezůvky do třídy (s pevnou patou, určitě ne pantofle)
  • pohodlné oblečení do třídy, které nebude dětem bránit pustit se do aktivit s nejrůznějším materiálem :)
  • oblečení na zahradu - dle aktuálního počasí, včetně pokrývky hlavy, vhodné obuvi na sportování
  • náhradní oblečení všeho druhu, včetně spodního prádla
    ("Kdo je připraven, není překvapen")
  • pyžamo pro děti, které zůstávají po obědě ve školce
  • umělohmotný kelímek na pitný režim ve třídě

Prosíme rodiče, aby zvážili výběr oblečení. Přimlouváme se za oblečení s jednoduchým oblékáním, zapínáním, stejně tak za oblečení, které může podlehnout nejrůznějším barvám při výtvarných a jiných aktivitách. Pobyt na zahradě je časem velkých dobrodružství, hry v trávě, na pískovišti jsou skutečným lákadlem - pojďme je dětem dopřát bez následných výčitek v důsledku špinavých značkových kalhot. Děkujeme za spolupráci!

Cenné věci a hračky

Mateřská škola nezodpovídá za cenné věci, které si děti přinesou. Doporučujeme, aby děti do MŠ nenosily zlaté řetízky, náušnice či jiné šperky, protože při hře dětí může dojít k poškození či ztrátě. MŠ nezodpovídá ani za předměty a hračky, které si děti donesou z domova ke hraní

Přílohy:nástěnka rodiče 2019 (67,65 kB)

» Mateřská škola  » Aktuálně