2013 - 2014

Krajské kolo Matematické olympiády

se uskutečnilo 19.3.2014 ve Frýdku-Místku.Naší školu reprezentovala Kateřina Slivková,která se zařadila mezi úspěšné řešitelé. Podrobné výsledky najdete v příloze.

 

školní kolo Klokana

uskutečnilo se v pátek 21.3.2014
výsledky viz.příloha

 

okresní kolo olympiády v českém jazyce

6.2.2014 Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí

 

Zeměpisná olympiáda-školní kolo

výsledky viz.příloha

 

školní kolo recitační soutěže

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE

proběhlo na naší škole 28. února 2014.

Zde předvedlo své umění 32 nejlepších recitátorů všech tříd.

Úvodem vystoupili žáčci 1. třídy – Sebastian Macura, Markéta Guziurová a Nella Hrušková s milými básničkami, následovali žáci všech dalších tříd, kde už pořadí v jednotlivých kategoriích vyhodnotila porota takto:

  1. kategorie:        1. místo Vít Králíček (3.tř.)                         II. kategorie:      1. místo Jakub Vicher (4.tř.)

    2. místo Lucie Pnioková (3.tř.)                                                  2. místo Vojtěch Adamek (5.tř.)

    3. místo Martin Masný (2.tř.)                                                    3. místo Natálie Kokotková (5.tř.)

III. kategorie:    1. místo Natalie Štensová (6.tř.)              IV. kategorie:    1. místo Leona Bjačková (9.tř.)

                               2. místo Gabriela Mintělová (6.tř.)                                        2. místo Karolína Minková (8.tř.)

                               3. místo Kateřina Uhrová (7.tř.)                                                               3. místo Kateřina Slivková (9.tř.)

                                                                                                                                                              Mikuláš Svěntý (8.tř.)

 

Všem výhercům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí a inspirace v okrskovém kole v Dobré (11.2. a 12.2.).

                                                                                                                                                         M. Chrobočková

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

 

 

 

školní kolo zeměpisné olympiády

Zeměpisná olympiáda 7. třída, 23. 1. 2014
       
1. Jan Dámek 25,5 b.    
2. Jiří Pich 21 b.    
3. Tomáš Dámek  19,5 b.    
4. Tobiáš Chomistek 16 b.    
5. Vlastimil Štípek 14 b.    
6. Lukáš Sváda 12,5 b.    
7. Filip Kuboš 11,5 b.    
8. Tereza Tvardková 11 b.    
9. Jiří Kocik 10,5 b.    
10. Lukáš Kosellek 10 b.    
11. Elliot Kondziolka 9,5 b.    
12. - 13. Marie Kratochvílová 8,5 b.    
12. - 13. Zuzana Dudková 8,5 b.    
14. Kateřina Uhrová 8 b.    
15. Ondřej Zolich 7,5 b.    
16. Matěj Kocián 5,5 b.    
17. Vojtěch Mojžíšek 3,5 b.    
18. Richard Maňásek 3 b.    
19. Marek Palus 2,5 b.    

 

Zeměpisná olympiáda 8. třída, 22. 1. 2014
       
1. Kateřina Matulová 28 b.    
2. Karolína Minková 24,5 b.    
3. - 4.  Jan Vajda 19,5 b.    
3. - 4. Andrea Hadvigová 19,5 b.    
5. Markéta Walaszková 18,5 b.    
6. Zdeněk Lach 17,5 b.    
7. Kristián Poloch 16 b.    
8. Leona Lichovníková 15,5 b.    
9. - 10. Ondřej Kubina 15 b.    
9. - 10. Dominik Brňák 15 b.    
11. David Mlynář 14 b.    
12. Monika Bělavová  12,5 b.    
13. Marek Slonka 11,5 b.    
14. - 15. Nikol Vašíčková 10,5 b.    
14. - 15. Lenka Kaczmarczyková 10,5 b.    
16. Mikuláš Svěntý 8,5 b.    

 

 

 

Okresní kolo matematické soutěže

Žákyně 9. třídy Kateřina Slivková dosáhla velkého úspěchu, když postoupila do krajského kola matematické olympiády.

 

Školní kolo AJ

výsledky v příloze

 

školní kolo dějepisné olympiády

výsledky v příloze