Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice
ZŠ a MŠDolní Domaslavice

Publicita projektu

Rekonstrukce kmenových tříd v ZŠ

Reg.č. 22/007/19210/780/068/002702 je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavní cíl projektu

Ve třídách, bude odstraněn starý nebezpečný dřevěný obklad stěn. Následně dojde k vymalování všech tříd vč. penetrace. Poté, bude provedena úprava podkladu penetrací a vyrovnání stěn sádrokartonovými deskami. Dále bude provedena montáž PVC na stěny, vč. olištování.

Současný dřevěný obklad stěn je ve velmi špatném technickém stavu. Tento stav zvyšuje nebezpečí úrazu u dětí. Proto vyžaduje častou údržbu a opravy. Nové obložení bude provedeno moderním materiálem, který bude na zdi nalepený a proto odpadá nebezpečí jeho rozložení na jednotlivé části.Tím bude dosaženo nejen lepší estetické hodnoty prostředí ve třídách , ale hlavně bezpečnosti prostředí.

Výsledkem projektu bude nové obložení stěn provedené moderním materiálem, který bude velmi bezpečný a nebude možné jej rozdělit na části, protože bude na zdi přilepený. Současně bude dosaženo lepší estetické hodnoty prostředí ve třídách včetně vymalování tříd.

Podpora projektu byla umožněna na základě výzvy vyhlášené v rámci Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Pobeskydí.

rekonstrukce tříd.pdf (465.46 kB)

Učíme se přírodě při ZŠ Dolní Domaslavice

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

„Na škole probíhá v období leden–srpen 2022 doučování financované z Národního plánu obnovy (fond Next Generation EU)“.

Projekt DOLNÍ DOMASLAVICE ŠABLONY 2017

Když skřivánek v únoru zpívá, brzy se pod nosem slívá.

Mírný a jasný únor je zlým znamením pro jaro.

Svátek a výročí

Svátek má Horymír